1. Home
  2. Nieuws
  3. 700 m2 productielocatie bij De Worstenmakerij

700 m2 productielocatie bij De Worstenmakerij

Een interessant artikel verscheen deze week in Vlees Magazine. Het magazine licht dit keer De Worstenmakerij uit, waar in het najaar van 2021 een 700 vierkante meter productielocatie is gerealiseerd.

Uitbreiding van het industrieterrein

Op industrieterrein De Vaandel in Heerhugowaard hebben wij meegewerkt aan een nieuwe productielocatie voor De Worstenmakerij. In het najaar van 2021 verscheen deze uitbreiding van het industrieterrein: een productielocatie van 700 vierkante meter. De slagerijen Jeroen de Vries en t’ Wuiver worden vanuit hier voorzien van het huisgemaakt assortiment. Op deze locatie wordt machinaal geproduceerd, met respect voor het ambacht.

Van 30 naar 125 hammen

Wekelijks wordt er tussen de 5.000 en 5.500 kilo worst geleverd vanuit deze productielocatie. Eigenaar van De Worstenmakerij Bas Gelijk licht toe: “De worsten worden hier allemaal machinaal geproduceerd, ze worden alleen met de hand ingepakt. We hebben grotere en betere rookkasten dan we in de slagerijen hadden staan. Daar rookten we dertig hammen per keer, nu 125. Ook de tumbler – die gebruiken we onder andere voor het pekelproces – werkt heel efficiënt; het apparaat draait langzaam rondjes waardoor de pekel beter in het product trekt. Hij berekent zelf hoeveel wentelingen het moet doorlopen voor een fantastisch resultaat.” 

Lees het gehele nieuwsbericht op de website van Vlees Magazine.

Wij werken voor

Neerlandia
Cold care group
Brocacef
Maersk
Van Rooi meat
Beyond meat
De Menken keuken
Esro
Jumbo
Scherpenhuizen
Picnic
Gepo
Hanos
Van Wijnen
Fix Fisch
Cordeel
Schoonderwoerd
Urker Zalmhuys
Padifood
VTS
DHL
Baarssen
VHC
Ahold
Froster
Kotra
Go tan
Oriental
Huuskes
Movianto
Ekro
Daelmans
Hessing
Wolter Koops
Hekos
Verstegen
Groenlandkip
Redefine Meat
Van Loon vlees
Lau van Haren
Mola
Mooijer-Volendam
De Graaf
Intermezzo
Van der Valk
Boermarke
Muller
Dnata
Vepo cheese
Dayseaday
Lineage
UPS
Van der ven
Henri
Poiesz
De Vries en Verburg
Vice Versa
Hilton foods
Diverspack
Rode vis
Kaaspack
Grolleman
Voets en Donkers
Meatfriends
Coenen transport
Gpr gebouw
Uitgekookt
Euroma
Vomar
Mulder
Newcold
Kramers
Vergeer
bfg
Dijkham  Bouw nieuw
Van Breukelen Kaas
New forrest
Remmers